Terminarz spotkań Halowych Mistrzostw Młodzików sez.2022/2023

Read so far

Terminarz spotkań Halowych Mistrzostw Młodzików sez.2022/2023

I turniej
organizator: KS STELLA/UKH START 1954
miejsce: Gniezno
data: 11.12.2022r.(niedziela)

nr 01  g.09.30   KS STELLA GNIEZNO - WKS GRUNWALD POZNAŃ 15-0(11-0)
nr 02  g.10.20   KS LIPNO STĘSZEW - KS AZS AWF POZNAŃ 6-1(2-0)
nr 03  g.11.10   WKS GRUNWALD POZNAŃ - UKH START 1954 GNIEZNO 1-2(1-0)
nr 04  g.12.00   KS STELLA GNIEZNO - KS AZS AWF POZNAŃ  3-2(2-1)
nr 05  g.12.50   UKH START 1954 GNIEZNO - KS LIPNO STĘSZEW  1-14(1-4)

II turniej
organizator: UKS SP 5 SWAREK/MKS
miejsce: Swarzędz, hala SP 5
data: 15.01.2023r.(niedziela)

nr 01  g.10.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS AZS AWF POZNAŃ  0-4(0-2)
nr 02  g.10.50   MKS ŚRODA WIELKOPOLSKA - KS LIPNO STĘSZEW  1-11(1-7)
nr 03  g.11.40   KS STELLA GNIEZNO - UKH START 1954 GNIEZNO  11-0(7-0)
nr 04  g.12.30   KS WARTA POZNAŃ - KS AZS AWF POZNAŃ  0-0
nr 05  g.13.20   MKS ŚRODA WIELKOPOLSKA - UKH START 1954 GNIEZNO 4-5(1-0)
nr 06  g.14.10   KS LIPNO STĘSZEW - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ 7-2(3-1)
nr 07  g.15.00   KS WARTA POZNAŃ - KS STELLA GNIEZNO 2-6(2-2)

III turniej
organizator: KS LIPNO /KS WARTA
miejsce: STĘSZEW
data: 22.01.2023r.(niedziela)

nr 01  g.13.00   MKS ŚRODA WIELKOPOLSKA - WKS GRUNWALD POZNAŃ 8-5(4-3)
nr 02  g.13.50   KS LIPNO STĘSZEW - KS WARTA POZNAŃ  5-1(3-0)
nr 03  g.14.40   KS STELLA GNIEZNO - MKS ŚRODA WIELKOPOLSKA  18-2(8-1)
nr 04  g.15.30   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS WARTA POZNAŃ  1-1(1-1)
nr 05  g.16.20   WKS GRUNWALD POZNAŃ - KS LIPNO STĘSZEW  1-7(0-3)
nr 06  g.17.10   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS STELLA GNIEZNO  1-6(0-2)
 

IV turniej 
organizator: KS AZS AWF/WKS GRUNWALD
miejsce: Poznań
data: 12.02.2023r.(niedziela)

nr 01  g.   KS AZS AWF POZNAŃ - WKS GRUNWALD POZNAŃ 
nr 02  g.   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - MKS ŚRODA WIELKOPOLSKA 
nr 03  g.   UKH START 1954 GNIEZNO - KS WARTA POZNAŃ
nr 04  g.   KS AZS AWF POZNAŃ - MKS ŚRODA WIELKOPOLSKA
nr 05  g.   WKS GRUNWALD POZNAŃ - KS WARTA POZNAŃ
nr 06  g.   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - UKH START 1954 GNIEZNO

V turniej
organizator: WZHT
miejsce: POZNAŃ, HALA C POSiR
data: 04.03.2023r.(sobota)

nr 01  g.10.20   WKS GRUNWALD POZNAŃ - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ
nr 02  g.11.10   KS WARTA POZNAŃ - MKS ŚRODA WIELKOPOLSKA
nr 03  g.12.00   KS LIPNO STĘSZEW - KS STELLA GNIEZNO
nr 04  g.12.50   UKH START 1954 GNIEZNO - KS AZS AWF POZNAŃ