Sezon 2019/2020 terminarz eliminacji juniorów młodszych

Read so far

Sezon 2019/2020 terminarz eliminacji juniorów młodszych

ELIMINACJE GRUPY B

 

Runda wiosenna nie została rozegrana z powodu epidemii Covid-19 decyzją PZHT.  Rozegrano turniej finałowy OOM (MP). którego organizatorem był PZHT.

Toruń, 18.09.-20.09.2020

18.09.2020(piątek)
nr 01   HKS Siemianowiczanka - KS Pomorzanin Toruń 1-5
nr 02   UKS SP 5 Swarek Swarzędz - KS Warta Poznań 0-0
nr 03   LKS Gąsawa - KKS Kolejarz Gliwice  5-0
nr 04   UKS SP 5 Swarek Swarzędz - KS Pomorzanin Toruń   7-0
nr 05   KKS Kolejarz Gliwice - KS Warta Poznań 0-3
nr 06   LKS Gąsawa - HKS Siemianowiczanka 7-0

19.09.2020(sobota)
nr 07   HKS Siemianowiczanka - KS Warta Poznań 7-0
nr 08   UKS SP 5 Swarek Swarzędz - KKS Kolejarz Gliwice 13-0
nr 09   KS Pomorzanin Toruń - LKS Gąsawa 0-5
nr 10   KKS Kolejarz Gliwice - KS Pomorzanin Toruń 1-1
nr 11   UKS SP 5 Swarek Swarzędz - HKS Siemianowiczanka 7-0
nr 12  KS Warta Poznań - LKS Gąsawa

20.09.2020 (niedziela)
nr 13   HKS Siemianowiczanka - KKS Kolejarz Gliwice 2-0
nr 14   KS Warta Poznań - KS Pomorzanin Toruń 6-1
nr 15   LKS Gąsawa - UKS SP 5 Swarek Swarzędz 0-2

Tabela końcowa:
1. UKS SP 5 Swarek Swarzędz   13p.     - Mistrz Polski
2.LKS Gąsawa  12p.     - Wicemistrz Polski
3.KS Warta Poznań  10p.  - III miejsce
4.KS Pomorzanin Toruń  4p.
5.HKS Siemianowiczanka  3p.
6.KKS Kolejarz Gliwice  1p.

Nagrody Indywidualne:
- w kategorii " Najlepszy bramkarz" - Ksawery Kołpak (KS Warta Poznań)
- w kategorii "Najlepszy zawodnik" - Jakub Mikołajczak (UKS SP 5 Swarek Swarzędz)

Runda jesienna

18.09.2019r.(środa)
nr 01   g.19.00     MKS Środa Wlkp. - KS Warta Poznań   1-7(0-2)
nr 02   g.18.00     WKS Grunwald Poznań - UKS SP 5 Swarek Swarzędz 0-26(0-13)
 

29.09.2019r.(niedziela)
nr 03   g.              MKS Środa Wlkp. - WKS Grunwald Poznań 14-0(6-0)
nr 04   g.              UKS SP 5 Swarek Swarzędz - KS Warta Poznań 0-2(0-1)
 

06.10.2019r.(niedziela)
nr 05   g.              UKS SP 5 Swarek Swarzędz - MKS Środa Wlkp. 7-0(6-0)
nr 06   g.              KS Warta Poznań - WKS Grunwald Poznań 17-0(9-0)

13.10.2019r.(niedziela)
nr 07   g.10.30      KS Warta Poznań - MKS Środa Wlkp.  5-1(2-0)
nr 08   g.10.00      UKS SP 5 Swarek Swarzędz - WKS Grunwald Poznań 17-0(8-0)

27.10.2019r.(niedziela)
nr 09   g.              WKS Grunwald Poznań - MKS Środa Wlkp. 0-18(0-12)
nr 10   g.              KS Warta Poznań - UKS SP 5 Swarek Swarzędz 0-2(0-0)

10.11.2019r.(niedziela)
nr 11   g,               MKS Środa Wlkp. - UKS SP 5 Swarek Swarzędz 1-6(0-2)
nr 12   g.               WKS Grunwald Poznań -  KS Warta Poznań 0-23(0-8)