Mistrzostwa Młodzików WZHT sez.2023/2024

Read so far

Mistrzostwa Młodzików WZHT sez.2023/2024

Runda wiosenna

II turniej
13.04.2024r.(sobota)
Gniezno, stadion GOSiR
organizatorzy: KS STELLA GNIEZNO/UKS SP 5 SWAREK chłopcy

g.10.00   KS LIPNO STĘSZEW - WKS GRUNWALD POZNAŃ   0-4
g.10.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - UKH START 1954 GNIEZNO   5-0
g.11.00   KS STELLA GNIEZNO - KS WARTA POZNAŃ   0-7
g.11.00   KS AZS AWF POZNAŃ - WKS GRUNWALD POZNAŃ   2-2
g.12.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS LIPNO STĘSZEW    9-0
g.12.00   KS STELLA GNIEZNO - UKH START 1954 GNIEZNO   0-3
g.12.30   KS AZS AWF POZNAŃ - KS WARTA POZNAŃ   1-1
sędziowie: R. Fredyk, A.Zawadka, P.Lewandowski, A.Stachowicz
stolik: Kaźmierski

III turniej
14.04.2024r.(niedziela)
Poznań, boisko AWF 
organizator: KS AZS AWF POZNAŃ

 

g.10.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS WARTA POZNAŃ   4-0
g.10.00   KS LIPNO STĘSZEW - KS AZS AWF POZNAŃ  1-4
g.11.00   KS STELLA GNIEZNO - WKS GRUNWALD POZNAŃ   0-1
g.11.00   KS WARTA POZNAŃ - UKH START 1954 GNIEZNO   7-0
g.12.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS AZS AWF POZNAŃ   4-0
g.12.00   KS LIPNO STĘSZEW - KS STELLA GNIEZNO   1-2 
g.12.30   WKS GRUNWALD POZNAŃ - UKH START 1954 GNIEZNO   4-4
sędziowie: P.Lewandowski, A.Kędziorkowski, W.Drozda, F.Juszczak
stolik: J.Łapawa

IV turniej 
27.04.2024r.(sobota)
Poznań, boisko WKS Grunwald Poznań
organizatorzy: WKS GRUNWALD POZNAŃ/UKS SP 5 SWAREK dziewczęta

g.11.30   KS STELLA GNIEZNO - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ   1-8
g.11.30   KS AZS AWF POZNAŃ - UKH START 1954 GNIEZNO   4-0
g.12.30   KS LIPNO STĘSZEW - KS WARTA POZNAŃ   0-6
g.12.30   WKS GRUNWALD POZNAŃ - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ   1-4
g.13.30   KS STELLA GNIEZNO - KS AZS AWF POZNAŃ   0-8
g.13.30   KS LIPNO STĘSZEW - UKH START 1954 GNIEZNO   0-4
g.14.00   KS WARTA POZNAŃ - WKS GRUNWALD   5-2
sędziowie: Paweł Lewandowski, Adam Stachowicz, Antoni Zawadka, Stanisław Przęczek
stolik: E.Wybieralska

V turniej
25.05.2024r.(sobota)
Poznań, Stadion WKS Grunwald ul.Promienista 27
organizator: WKS GRUNWALD/UKH START 1954 GNIEZNO/WZHT

g.09.00   KS LIPNO STĘSZEW - WKS GRUNWALD POZNAŃ   1-2
g.09.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - UKH START 1954 GNIEZNO   3-0
g.10.00   KS STELLA GNIEZNO - KS WARTA POZNAŃ   0-7
g.10.00   KS AZS AWF POZNAŃ - WKS GRUNWALD POZNAŃ   7-1
g.11.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS LIPNO STĘSZEW   6-0
g.11.00   KS STELLA GNIEZNO - UKH START 1954 GNIEZNO   3-1
g.11.30   KS AZS AWF POZNAŃ - KS WARTA POZNAŃ  3-2
sędziowie: Aleksander Kędziorkowski, Wiktor Drozda, Jakub Wochna, Dawid Zalewski
stolik: Ewa Wybieralska

VI turniej
09.06.2024r.(niedziela)
Stęszew, stadion KS Lipno
organizator: KS LIPNO STĘSZEW

g.10.00   KS WARTA POZNAŃ - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ   0-6
g.10.00   KS AZS AWF POZNAŃ - KS LIPNO STĘSZEW   6-1
g.11.00   WKS GRUNWALD POZNAŃ - KS STELLA GNIEZNO   4-1
g.11.00   UKH START 1954 GNIEZNO - KS WARTA POZNAŃ   3-0
g.12.00   KS AZS AWF POZNAŃ - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ   1-3
g.12.00   KS STELLA GNIEZNO - KS LIPNO STĘSZEW   1-5
g.12.30   UKH START 1954 GNIEZNO - WKS GRUNWALD POZNAŃ   1-4
sędziowie: Jakub Wochna, Dawid Zalewski, Adam Zawadka, Krzysztof Waliszak
stolik: Jagoda Łapawa

 

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Młodzików WZHT:
1.UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - Mistrz WZHT
2.KS AZS AWF POZNAŃ - Wicemistrz WZHT
3.KS WARTA POZNAŃ - III miejsce

4.WKS GRUNWALD POZNAŃ
5.UKH START 1954 GNIEZNO
6.KS STELLA GNIEZNO
7.KS LIPNO STĘSZEW
 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region A
Gąsawa, 16.06.2024r.(niedziela)

Grupa A                                                                 Grupa B
1.Bałagany Łubianka                                              1.LKS Rogowo
2.KS Polonia Skierniewice                                      2.LKS Gąsawa
3.KS AZS AWF Poznań                                          3.UKS SP 5 Swarek Swarzędz
4.KS Warta Poznań                                                4.WKS Grunwald Poznań

Terminarz:
LKS ROGOWO - LKS GĄSAWA  0-2
UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ P WKS GRUNWALD POZNAŃ   5-1
UKS BAŁAGANY ŁUBIANKA - KS POLONIA SKIERNIEWICE   7-0
KS AZS AWF POZNAŃ - KS WARTA POZNAŃ  1-0
LKS ROGOWO - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ  0-3
LKS GĄSAWA - WKS GRUNWALD POZNAŃ  2-1
UKS BAŁAGANY ŁUBIANKA - KS AZS AWF POZNAŃ 5-1
KS POLONIA SKIERNIEWICE - KS WARTA POZNAŃ  1-4
LKS ROGOWO - WKS GRUNWALD POZNAŃ   2-3
UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - LKS GĄSAWA  6-1
UKS BAŁAGANY ŁUBIANKA - KS WARTA POZNAŃ  8-0
KS POLONIA SKIERNIEWICE - KS AZS AWF POZNAŃ  1-1
3A - 4B   KS WARTA POZNAŃ - LKS ROGOWO  3-1
4A - 3B   KS POLONIA SKIERNIEWICE - WKS GRUNWALD POZNAŃ  3-2
1A - 2B   UKS BAŁAGANY ŁUBIANKA - LKS GĄSAWA   8-1
2A - 1B   KS AZS AWF POZNAŃ - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ   0-3
mecz o 7.miejsce   LKS ROGOWO - WKS GRUNWALD POZNAŃ   3-1
mecz o 5.miejsce   KS WARTA POZNAAŃ - KS POLONIA SKIERNIEWICE  2-1
mecz o 3.miejsce   LKS GĄSAWA - KS AZS AWF POZNAŃ   1-1 k.z.1-2
mecz o 1.miejsce   UKS BAŁAGANY ŁUBIANKA - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ  6-3
 

Klasyfikacja końcowa:
1.UKS BAŁAGANY ŁUBIANKA -Mistrz
2.UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - Wicemistrz
3.KS AZS AWF POZNAŃ - III miejsce

4.LKS GĄSAWA
5.KS WARTA POZNAŃ
6.KS POLONIA SKIERNIEWICE
7.LKS ROGOWO
8.WKS GRUNWALD POZNAŃ
 

 

Runda jesienna

I turniej
Poznań, 14.10.2023r.

boisko Politechniki Poznańskiej

g.10.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS STELLA GNIEZNO  6-0
g.10.00   UKH START 1954 GNIEZNO - KS AZS AWF POZNAŃ  0-2
g.11.00   KS WARTA POZNAŃ - KS LIPNO STĘSZEW  5-1
g.11.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZEDZ - WKS GRUNWALD POZNAŃ  3-1
g.12.00   KS AZS AWF POZNAŃ - KS STELLA GNIEZNO  6-2
g.12.00    UKH START 1954 GNIEZNO - KS LIPNO STĘSZEW  3-0
g.12.30    WKS GRUNWALD POZNAŃ - KS WARTA POZNAŃ  1-3