Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek WZHT sez.2022/2023

Read so far

Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek WZHT sez.2022/2023

RUNDA WIOSENNA

II turniej
Miejsce: Poznań, boisko Politechniki Poznańskiej
Data: 23.04.2023r.(niedziela)
Organizatorzy: AZS POLITECHNIKA/KS WARTA

drużyna MKS Środa Wlkp.wycofała się z rozgrywek

g.09.30   KS LIPNO STĘSZEW - UKH START 1954 GNIEZNO 5-1
g.10.00   KS WARTA POZNAŃ - KS STELLA GNIEZNO 1-2
g.10.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - WKS GRUNWALD POZNAŃ 11-0
g.10.30   KS LIPNO STĘSZEW - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA (dziewczęta) 1-5
g.10.30   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS AZS AWF POZNAŃ (dziewczęta) 0-5
g.11.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - UKH START 1054 GNIEZNO  3-0
g.11.30   KS WARTA POZNAŃ - KS AZS AWF POZNAŃ  1-1
g.11.30   WKS GRUNWALD POZNAŃ - KS STELLA GNIEZNO 1-7
g.12.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS LIPNO STĘSZEW (dziewczęta) 2-0
g.12.00   AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - KS AZS AWF POZNAŃ (dziewczęta) 1-5
g.12.30   KS LIPNO STĘSZEW - KS AZS AWF POZNAŃ 2-4

 

III turniej
Miejsce:STĘSZEW
Data: 13.05.2023r.(sobota)
Organizator: KS LIPNO STĘSZEW

g.10.00   KS STELLA GNIEZNO - KS WARTA POZNAŃ 1-3
g.10.00   WKS GRUNWALD POZNAŃ - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ 0-7
g.10.30   KS LIPNO STĘSZEW - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA (dziewczęta) 0-3
g.10.30   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS AZS AWF POZNAŃ (dziewczęta) 1-2
g.11.00   UKH START 1954 GNIEZNO - KS LIPNO STĘSZEW 1-2
g.11.30   KS AZS AWF POZNAŃ - KS WARTA POZNAŃ 3-1
g.11.30   KS STELLA GNIEZNO - WKS GRUNWALD POZNAŃ 9-0
g.12.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS LIPNO STĘSZEW (dziewczęta) 1-2
g.12.00   AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - KS AZS AWF POZNAŃ (dziewczęta) 3-2
g.12.30   UKH START 1954 GNIEZNO - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ 1-1
g.12.30   KS LIPNO STĘSZEW - KS AZS AWF POZNAŃ 1-4

 

IV turniej
Miejsce: Gniezno
Data: 21.05.2023r.(niedziela) 
Organizator: SWAREK

g.09.30   KS AZS AWF POZNAŃ - WKS GRUNWALD POZNAŃ 15-0
g.09.30   UKH START 1954 GNIEZNO - KS STELLA GNIEZNO 1-5
g.10.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA (dziewczęta)  0-4
g.10.00   KS AZS AWF POZNAŃ - KS LIPNO STĘSZEW (dziewczęta) 5-2
g.10.30   KS LIPNO STĘSZEW - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ 0-2
g.10.30   KS WARTA POZNAŃ - WKS GRUNWALD POZNAŃ 5-0
g.11.00   KS LIPNO STĘSZEW - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA (dziewczęta) 2-6
g.11.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS AZS AWF POZNAŃ (dziewczęta) 1-2
g.11.30   KS LIPNO STĘSZEW - KS STELLA GNIEZNO 2-2
g.11.30   KS AZS AWF POZNAŃ - UKH START 1954 GNIEZNO 8-1
 

V turniej
Miejsce: POZNAŃ, stadion AWF
Data: 04.06.2023r.(niedziela)
Organizator: KS AZS AWF POZNAŃ

g.12.00   KS AZS AWF POZNAŃ - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ 6-0
g.12.00   KS LIPNO STĘSZEW - KS WARTA POZNAŃ 0-3
g.12.30   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS LIPNO STĘSZEW (dziewczęta) 4-1
g.12.30   UKH START 1954 GNIEZNO - WKS GRUNWALD POZNAŃ 4-0
g.13.00   AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - KS AZS AWF POZNAŃ (dziewczęta) 0-2
g.13.00    KS STELLA GNIEZNO - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ 1-1
g.13.30   KS LIPNO STĘSZEW - WKS GRUNWALD POZNAŃ 8-0
g.13.30   UKH START 1954 GNIEZNO - KS WARTA POZNAŃ 1-7
g.14.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA (dziewczęta) 2-3
g.14.00   KS AZS AWF POZNAŃ - KS STELLA GNIEZNO 2-2
g.14.30   KS AZS AWF POZNAŃ - KS LIPNO STĘSZEW (dziewczęta) 4-0
 

 

VI turniej
Miejsce: Poznań
Data: 09.09.2023r.(sobota) - do potwierdzenia
Organizator: WKS GRUNWALD/WZHT

g.09.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS LIPNO STĘSZEW 2-1
g.09.00   WKS GRUNWALD POZNAŃ - KS WARTA POZNAŃ 0-11
g.09.30   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA (dziewczęta) 3-2
g.09.30   KS AZS AWF POZNAŃ - KS LIPNO STĘSZEW (dziewczęta) 11-0
g.10.00   WKS GRUNWALD POZNAŃ - KS AZS AWF POZNAŃ 0-8
g.10.00   KS STELLA GNIEZNO - UKH START 1954 GNIEZNO 9-0
g.10.30   KS WARTA POZNAŃ - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ 0-0
g.11.00   KS LIPNO STĘSZEW - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA (dziewczęta) 1-2
g.11.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS AZS AWF POZNAŃ (dziewczęta) 1-1
g.11.30   KS LIPNO STĘSZEW - KS STELLA GNIEZNO 1-4
g.11.30   KS AZS AWF POZNAŃ - UKH START 1954 GNIEZNO 3-2

 

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw:
1. KS AZS AWF POZNAŃ - MISTRZ
2. KS STELLA GNIEZNO - WICEMISTRZ
3. UKS SP 5 SWAREK SWARZEDZ - III miejsce

4.KS WARTA POZNAŃ
5.KS LIPNO STĘSZEW
6. UKH START 1954 GNIEZNO
7. WKS GRUNWALD POZNAŃ

Do Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików awansowali:
1.KS AZS AWF POZNAŃ
2.KS STELLA GNIEZNO
3.UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ
4.KS WARTA POZNAŃ

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW REGION A
Rogowo, 17.09.2023r.

Grupa A                                                                Grupa B
1.LKS GĄSAWA                                                   1.KS AZS AWF POZNAŃ
2.KS STELLA GNIEZNO                                      2.LKS ROGOWO
3.UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ                     3.KS WARTA POZNAŃ
4.UKS BAŁAGANY ŁUBIANKA                            4.KS POMORZANIN TORUŃ
5.KS SKIERNIEWICE

Wyniki spotkań Grupy A:
UKS BAŁAGANY ŁUBIANKA - KS STELLA GNIEZNO 2-5
UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - LKS GĄSAWA 1-3
KS POLONIA SKIERNIEWICE - UKS BAŁAGANY ŁUBIANKA 0-7
KS STELLA GNIEZNO - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ 1-1
UKS BAŁAGANY ŁUBIANKA - LKS GĄSAWA 0-3
KS POLONIA SKIERNIEWICE - KS STELLA GNIEZNO 1-4
UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - UKS BAŁAGANY ŁUBIANKA 0-4
KS POLONIA SKIERNIEWICE - LKS GĄSAWA 1-2
KS POLONIA SKIERNIEWICE - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ  1-4
LKS GĄSAWA - KS STELLA GNIEZNO 0-3

Wyniki spotkań Grupy B:
KS AZS AWF POZNAŃ - LKS ROGOWO 1-3
KS POMORZANIN TORUŃ -KS WARTA POZNAŃ 0-4
KS AZS AWF POZNAŃ -KS POMORZANIN TORUŃ 12-0
LKS ROGOWO - KS WARTA POZNAŃ 1-2
LKS ROGOWO - KS POMORZANIN TORUŃ 4-1
KS AZS AWF POZNAŃ - KS WARTA POZNAŃ 3-1

Mecze o miejsca:
7.miejsce 4A-4B   LKS GĄSAWA - KS POMORZANIN TORUŃ 1-1 k.z.2-1
5.miejsce 3A-3B   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS WARTA POZNAŃ 0-0 k.z. 0-3
3.miejsce 2A-2B   UKS BAŁAGANY ŁUBIANKA - LKS ROGOWO 2-1
1.miejsce 1A-1B   KS STELLA GNIEZNO - KS AZS AWF POZNAŃ 1-3

Klasyfikacja końcowa:
1.KS AZS AWF POZNAŃ - Mistrz
2.KS STELLA GNIEZNO - Wicemistrz
3.UKS BAŁAGANY ŁUBIANKA - III miejsce

4.LKS ROGOWO
5.KS WARTA POZNAŃ
6.UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ
7.LKS GĄSAWA
8.KS POMORZANIN TORUŃ
9.KS POLONIA SKIERNIEWICE

 

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW
Siemianowice Śląskie, 07.10.2023r.

HKS SIEMIANOWICZANKA - KS STELLA GNIEZNO 2-4
UKS PLEJADA NYSA - KS AZS AWF POZNAŃ
HKS SIEMIANOWICZANKA - KS AZS AWF POZNAŃ 1-4
UKS PLEJADA NYSA - KS STELLA GNIEZNO 1-6
KS STELLA GNIEZNO - KS AZS AWF POZNAŃ 2-1
HKS SIEMIANOWICZANKA - UKS PLEJADA NYSA 1-1

Klasyfikacja końcowa:
KS STELLA GNIEZNO - Mistrz Polski
KS AZS AWF POZNAŃ - Wicemistrz Polski
HKS SIEMIANOWICZANKA - 3.miejsce

4.UKS PLEJADA NYSA

RUNDA JESIENNA

I turniej
Miejsce: Gniezno
Data: 08.10.2022(sobota)
Organizatorzy:KS STELLA/UKH START 1954

g.09.30   WKS GRUNWALD POZNAŃ - UKH START 1954 GNIEZNO 0-7
g.10.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS AZS AWF POZNAŃ 0-4
g.10.00   KS WARTA POZNAŃ = KS LIPNO STĘSZEW 4-3
g.10.30   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS LIPNO STESZEW 0-5 (dziewczęta)
g.10.30   AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - KS AZS AWF POZNAŃ 0-2(dziewczęta)
g.11.00   KS STELLA GNIEZNO - KS AZS AWF POZNAŃ 0-3
g.11.30   WKS GRUNWALD POZNAN - KS LIPNO STĘSZEW 0-4
g.11.30   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS WARTA POZNAŃ 3-1
g.12.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 0-5 (dziewczęta)
g.12.00   KS AZS AWF POZNAŃ - KS LIPNO STĘSZEW 6-0 (dziewczęta)
g.12.30   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS STELLA GNIEZNO 1-1
g.12.30   KS WARTA POZNAŃ - UKH START 1954 GNIEZNO 1-4