Mistrzostwa Młodziczek WZHT sez.2022/2023

Read so far

Mistrzostwa Młodziczek WZHT sez.2022/2023

 

RUNDA JESIENNA

I turniej
data: 08.10.2022r.
miejsce: Gniezno
organizator: KS STELLA/UKH START 1954

nr 01   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS LIPNO STĘSZEW  0-5
nr 02   AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - KS AZS AWF POZNAŃ  0-2
nr 03   UKS SP SWAREK SWARZĘDZ - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA  0-5
nr 04   AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - KS LIPNO STĘSZEW  6-0

 

RUNDA WIOSENNA

II turniej
data: 23.04.2023r.
miejsce: Poznań
organizator: AZS PP/KS WARTA

nr 01   KS LIPNO STĘSZEW - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 1-5
nr 02   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS AZS AWF POZNAŃ 0-5
nr 03   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS LIPNO STĘSZEW 2-0
nr 04   AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - KS AZS AWF POZNAŃ 1-5

III turniej
data: 13.05.2023r.
miejsce: Stęszew
organizator: KS LIPNO STĘSZEW

nr 01   KS LIPNO STĘSZEW - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 0-3
nr 02   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS AZS AWF POZNAŃ 1-2
nr 03   UKS SP 5 SWAREK SWARZEDZ - KS LIPNO STĘSZEW 1-2
nr 04   AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - KS AZS AWF POZNAŃ 3-2
 

IV turniej
data: 21.05.2023r.(niedziela)
miejsce: Gniezno
organizator: UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ

nr 01   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 0-4
nr 02   KS AZS AWF POZNAŃ - KS LIPNO STĘSZEW 5-2
nr 03   KS LIPNO STĘSZEW - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 2-6
nr 04   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS AZS AWF POZNAŃ 1-2
 

V turniej
data: 04.06.2023r.(niedziela)
miejsce: Poznań, stadion AWF
organizator: KS AZS AWF POZNAŃ

nr 01   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS LIPNO STĘSZEW 4-1
nr 02   AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - KS AZS AWF POZNAŃ 0-2
nr 03   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 2-3
nr 04   KS AZS AWF POZNAŃ - KS LIPNO STĘSZEW 4-0
 

VI turniej
data: 09.09.2023r.(sobota)
organizator: WKS GRUNWALD/WZHT

nr 01   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 3-2
nr 02   KS AZS AWF POZNAŃ - KS LIPNO STĘSZEW 5-1
nr 03   KS LIPNO STĘSZEW - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 1-2
nr 04   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS AZS AWF POZNAŃ 1-1

Klasyfikacja końcówa Mistrzostw Młodziczek:
KS AZS AWF POZNAŃ - Mistrz
AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - Wicemistrz
UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - III miejsce
4.KS LIPNO STĘSZEW

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW KOBIET REGION A
Poznań, 16.09.2023
Organizator: WZHT

Grupa A                                                                       Grupa B                
1.KS AZS AWF POZNAŃ                                    1.AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA
2.LKS GĄSAWA                                                   2. LKS ROGOWO
3.UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ                    3. KS HOKEJ-START-BRZEZINY
4.KS LIPNO STĘSZEW

po rozegraniu eliminacji w grupach A i B drużyny sklasyfikowane na miejscu 3 i 4 Grupy A i miejscu 3 Grupy B tworzą
Grupa C:
UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ
LKS GĄSAWA
KS HOKEJ-START-BRZEZINY

Wyniki spotkań:
A    KS AZS AWF POZNAŃ - LKS GĄSAWA 5-0
A    UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS LIPNO STĘSZEW 0-2
B    AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - LKS ROGOWO  1-0
A    KS AZS AWF POZNAŃ -UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ  2-0
A    LKS GĄSAWA -KS LIPNO STĘSZEW  0-3
B    AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - KS HOKEJ-START-BRZEZINY  2-0
A    KS AZS AWF POZNAŃ - KS LIPNO STĘSZEW  3-0
A    LKS GĄSAWA - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ  0-0
B    LKS ROGOWO - KS HOKEJ-START-BRZEZINY 4-0
C    LKS GĄSAWA - KS HOKEJ-START-BRZEZINY 2-4
I półfinał 1A-2B  KS AZS AWF POZNAŃ - LKS ROGOWO 2-2 k.z. 0-1
II półfinał 2A-1B KS LIPNO STĘSZEW -AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 2-3
C   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ -KS HOKEJ-START-BRZEZINY 1-0
mecz o 3 miejsce: KS AZS AWF POZNAŃ - KS LIPNO STĘSZEW 1-0
mecz o Mistrzostwo: LKS ROGOWO - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 1-1 k.z. 2-1

Klasyfikacja końcowa:
1. LKS ROGOWO - MISTRZ
2. AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - WICEMISTRZ
3. KS AZS AWF POZNAŃ - III miejsce
4. KS LIPNO STĘSZEW
5. UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ
6.KS HOKEJ-START-BRZEZINY
7. LKS GĄSAWA

Nagrody indywidualne
najlepsza bramkarka turnieju - Samanta Knop (KS AZS AWF Poznań)
najlepsza zawodniczka turnieju - Michalina Petrykowska (LKS Rogowo)

 

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK
Siemianowice Śląskie, 07.10.2023r.

LKS ROGOWO - UKS ORLĘTA SOSNOWIEC 3-2
AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - UKS ORIENT II ŁOZINA 4-3
LKS ROGOWO - UKS ORIENT II ŁOZINA 3-4
UKS ORLĘTA SOSNOWIEC - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 1-0
UKS ORLĘTA SOSNOWIEC - UKS ORIENT II ŁOZINA 1-2
AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - LKS ROGOWO 2-3

Klasyfikacja końcowa:
UKS ORIENT II ŁOZINA - Mistrz Polski
LKS ROGOWO - Wicemistrz Polski
AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - 3. miejsce

4.UKS ORLĘTA SOSNOWIEC