Eliminacje Mistrzostw Polski juniorów młodszych Gr.A sezon 2023/2024

Read so far

Eliminacje Mistrzostw Polski juniorów młodszych Gr.A sezon 2023/2024

runda wiosenna

05.04.2024r.(piątek)
nr 37 g.20.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - LKS ROGOWO  8-2(3-1)
                         sędziowie: I.Blacha - J.Mikołajczak
nr 38 g.17.00   LKS GĄSAWA - KS LIPNO STĘSZEW przełożony
                         sędziowie: M.Jarmołowicz - R.Jeździkowski
nr 39 g.17.30   KS STELLA GNIEZNO - MKS ŚRODA WLKP.  2-1(2-1)
                         sędziowie: M.Kuczma - R.Fredyk
nr 40 g.20.00   UKH START 1954 GNIEZNO - KS AZS AWF POZNAŃ  2-1(1-0)
                         sędziowie: S.Hutek - R.Fredyk
KS WARTA POZNAŃ - pauza

 

12.04.2024r.(piątek)
nr 41 g.18.00    KS WARTA POZNAŃ - LKS ROGOWO  10-2(3-1)
                          sędziowie: I.Blacha - J.Gebler
nr 42 g.20.00    UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS STELLA GNIEZNO  6-0(2-0)
                          sędziowie: Ł.Wybieralski - J.Rakowicz
nr 43 g.19.00    KS LIPNO STĘSZEW - UKH START 1954 GNIEZNO   2-4(0-0)
                          sędziowie: R. Fredyk - N.Woźniak
nr 44 g.18.00    MKS ŚRODA WLKP. - KS AZS AWF POZNAŃ  6-3(1-2)
                          sędziowie: J.Mikołajczak - J.Bieńkowski
LKS GĄSAWA - pauza

 

19.04.2024r.(piątek)
nr 29(zaległy) g.18.00  KS WARTA POZNAŃ - KS LIPNO STĘSZEW  8-0(3-0)
                                      sędziowie: J.Mikołajczak - J.Rakowicz
nr 47  g.20.00   KS AZS AWF POZNAŃ - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ   0-15(0-7)
                         sędziowie: J.Mikołajczak - M.Jędro

 

21.04.2024r.(niedziela)
nr 45 g.10.00   LKS GĄSAWA - KS WARTA POZNAŃ  2-4(2-0)
                         sędziowie: M.Jarmołowicz - P.Antoniewicz
nr 48 g.10.00   MKS ŚRODA WLKP. - KS LIPNO STĘSZEW   4-2(2-1)
                         sędziowie: N.Woźniak - J.Gebler
UKH START 1954 GNIEZNO - pauza
 

26.04.2024r.(piątek)
nr 50 g.19.00   UKH START 1954 GNIEZNO - LKS GĄSAWA  2-2(2-1) k.z.4-2
                         sędziowie: R. Fredyk - M.Kuczma
nr 66 g.18.00   MKS ŚRODA WLKP. - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ  0-5(0-2)
                         sędziowie: P.Kubiak - J.Mikołajczak

 

27.04.2024r.(sobota)
nr 49 g.10.00   KS STELLA GNIEZNO - KS WARTA POZNAŃ   1-6(0-3)
                         sędziowie:R. Fredyk - M.Kuczma
nr 51 g.10.00   KS AZS AWF POZNAŃ - LKS ROGOWO   1-4(1-1)
                         sędziowie: Ł.Wybieralski - J.Gebler
MKS ŚRODA WLKP. - pauza
 

28.04.2024r.(niedziela)
nr 52 g.18.00   KS LIPNO STĘSZEW - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ  1-8(0-5)
                        sędziowie: I.Blacha - J.Mikołajczak

 

06.05.2024r.(poniedziałek)
nr 46 g.19.00   LKS ROGOWO - KS STELLA GNIEZNO  6-0(5-0)
                         sędziowie: M.Kitkowski-P.Kozłowski

09.05.2024r.(czwartek)
nr 56 g.18.00   LKS ROGOWO - KS LIPNO STĘSZEW   2-2(1-0) k.z.0-2
                        sędziowie:M.Hulbój -A.Krokosz
 

10.05.2024r.(piątek)
nr 53 g.18.00   KS WARTA POZNAŃ - UKH START 1954 GNIEZNO  9-2(5-1)
                         sędziowie:J.Mikołajczak - I.Blacha
nr 54 g.18.00   KS AZS AWF POZNAŃ - KS STELLA GNIEZNO  1-3(0-1)
                        sędziowie: M.Kuczma -J.Gebler
nr 55 g.18.00   MKS ŚRODA WLKP. - LKS GĄSAWA  1-5(1-1)
                         sędziowie:N.Woźniak - J.Bieńkowski
UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - pauza
 

11.05.2024r.(sobota)
nr 69 g.13.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS WARTA POZNAŃ   0-1(0-0)
                         sędziowie: N.Woźniak - J.Gebler

 

17.05.2024r.(piątek)
nr 57 g.18.00   KS WARTA POZNAŃ - KS AZS AWF POZNAŃ   10-0(2-0)
                        sędziowie: J.Mikołajczak - J.Rakowicz
nr 58 g.19.00   UKH START 1954 GNIEZNO - MKS ŚRODA WLKP.   4-3(1-1)
                         sędziowie: R.Fredyk - Sz.Hutek
nr 59 g.19.00   KS LIPNO STĘSZEW - KS STELLA GNIEZNO   2-1(0-0)
                        sędziowie: N.Woźniak - M.Kuczma
LKS ROGOWO - pauza

 

19.05.2024r.(niedziela)
nr 61 g.12.30.  KS WARTA POZNAŃ - MKS ŚRODA WLKP.   w.o. 5-0
                       
sędziowie:J.Bieńkowski - J.Gebler
nr 62 g.10.00   KS AZS AWF POZNAŃ - KS LIPNO STĘSZEW   2-5(0-4)
                        sędziowie: Ł.Wybieralski - J.Gebler
nr 64 g.12.00   LKS ROGOWO - LKS GĄSAWA   5-3(3-2)
                         sędziowie:M.Kitkowski - M.Hulbój
KS STELLA GNIEZNO - pauza

 

21.05.2024r.(wtorek)
nr 60 g.18.30   LKS GĄSAWA - UKS SP 5 SWAREK  SWARZĘDZ  2-3(0-1)
                        sędziowie:M.Jarmołowicz-R.Jeździkowski

 

23.05.2024r.(czwartek)
nr 72 g.19.30   KS STELLA GNIEZNO - UKH START 1954 GNIEZNO  0-2(0-0)
                        sędziowie: W.Głogowski - R.Fredyk
 

24.05.2024r.(piątek)
nr 38 g.18.30   LKS GĄSAWA - KS LIPNO STĘSZEW   2-1(2-1)
                        sędziowie: M.Jarmołowicz - J.Mazur
nr 63 g.20.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - UKH START 1954 GNIEZNO   10-3(6-1)
                       sędziowie: Ł.Wybieralski - J.Gebler

 

26.05.2024r.(niedziela)
nr 65 g.10.00   KS LIPNO STĘSZEW - KS WARTA POZNAŃ  0-3(0-1)
                         sędziowie:J.Mikołajczak - N.Woźniak
nr 68 g.09.00   LKS GĄSAWA - KS STELLA GNIEZNO   3-0(1-0)
                        sędziowie: R.Jeździkowski - J.Mazur
 KS AZS AWF POZNAŃ - pauza
 

 

28.05.2024r.(wtorek)
nr 67 g.20.00   UKH START 1954 GNIEZNO - LKS ROGOWO   1-8(1-3)
                        sędziowie:M.Kitkowski - P.Kozłowski

 

02.06.2024r. (niedziela)
nr 70 g.12.00   LKS ROGOWO - MKS ŚRODA WLKP.   7-3(5-1)
                        sędziowie: M.Kitkowski - M.Hulbój
nr 71 g.16.00   KS AZS AWF POZNAŃ - LKS GĄSAWA  0-4(0-2)
                        sędziowie: Ł.Wybieralski - J.Gebler
KS LIPNO STĘSZEW - pauza

Klasyfikacja końcowa eliminacji:
1.UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ -awans
2.KS WARTA POZNAŃ - awans
3.LKS ROGOWO - awans
4.LKS GĄSAWA - awans

5.UKH START 1954 GNIEZNO - baraże
6.KS STELLA GNIEZNO
7.KS LIPNO STĘSZEW
8.MKS ŚRODA WLKP.
9.KS AZS AWF POZNAŃ

dwumecz barażowy 08.06. i 09.06.2024 - 5.A-2.B  
UKH START 1954 GNIEZNO - UKS ORLĘTA SOSNOWIEC

TURNIEJ FINAŁOWY
XXX OOM w sportach letnich Lubelskie 2024 - Gąsawa, 22.06.-27.06.2024

UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - UKS ORLĘTA SOSNOWIEC  7-2(4-1)
KS WARTA POZNAŃ - UKS ÓSEMKA TARNOWSKIE GÓRY 3-1(1-0)
LKS ROGOWO - LKS GĄSAWA 2-1(1-0)
UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - UKS ÓSEMKA TARNOWSKIE GÓRY 3-0(1-0)
UKS ORLĘTA SOSNOWIEC - LKS GĄSAWA 1-5(0-1)
KS WARTA POZNAŃ - LKS ROGOWO 4-2(1-2)
UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - LKS GĄSAWA 2-2(1-1)
UKS ÓSEMKA TARNOWSKIE GÓRY - LKS ROGOWO 1-4(0-1)
UKS ORLĘTA SOSNOWIEC - KS WARTA POZNAŃ 0-10(0-4)
UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - LKS ROGOWO 3-2(3-2)
LKS GĄSAWA - KS WARTA POZNAŃ 1-1(0-0)
UKS ÓSEMKA TARNOWSKIE GÓRY - UKS ORLĘTA SOSNOWIEC 2-1(1-0)
LKS ROGOWO - UKS ORLĘTA SOSNOWIEC 8-1(1-0)
UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS WARTA POZNAŃ 3-0(1-0)
LKS GĄSAWA - UKS ÓSEMKA TARNOWSKIE GÓRY 4-1(3-0)

Klasyfikacja Końcowa:
1.UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - Mistrz
2.KS WARTA POZNAŃ - Wicemistrz
3.LKS ROGOWO - III miejsce

4.LKS GĄSAWA
5.UKS ÓSEMKA Tarnowskie Góry
6.UKS ORLĘTA SOSNOWIEC

 

runda jesienna

08.09.2023r.(piątek)
nr  01  g.19.00   LKS ROGOWO - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ  1-2(0-2)
 

10.09.2023r.(niedziela)
nr 02  g.12.00    KS LIPNO STĘSZEW - LKS GĄSAWA 1-3(0-2)
nr 03  g.10.00    MKS ŚRODA WLKP. - KS STELLA GNIEZNO 3-6(1-1)
nr 04  g.11.00    KS AZS AWF POZNAŃ - UKH START 1954 GNIEZNO 0-7(0-3)

KS WARTA POZNAŃ - PAUZA
 

15.09.2023r.(piątek)
nr 06  g.19.00    KS STELLA GNIEZNO - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ 0-7(0-3)
 

17.09.2023r.(niedziela)
nr 07  g.15.00    UKH START 1954 GNIEZNO - KS LIPNO STĘSZEW  2-6(1-4)

LKS GĄSAWA - PAUZA
 

24.09.2023r.(niedziela)
nr 09  g. 11.00   KS WARTA POZNAŃ - LKS GĄSAWA 2-2(0-2) k.z.4-2
nr 10  g.             KS STELLA GNIEZNO - LKS ROGOWO - przełożony na 06.10.23r.
nr 11  g. 13.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS AZS AWF POZNAŃ 15-0(7-0)
nr 12  g.             KS LIPNO STĘSZEW - MKS ŚRODA WLKP. - przełożony na 13.10.23r.

UKH START 1954 GNIEZNO - PAUZA
 

01.10.2023r.(niedziela)
nr 13  g.10.00    KS WARTA POZNAŃ - KS STELLA GNIEZNO 6-1(2-1)
nr 14  g.10.00    LKS GĄSAWA - UKH START 1954 GNIEZNO 5-1(4-0)
nr 15  g.11.00    LKS ROGOWO - KS AZS AWF POZNAŃ 16-0(7-0)
nr 16  g.12.00    UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS LIPNO STĘSZEW 3-0(2-0)

MKS ŚRODA WLKP. - PAUZA
 

06.10.2023r.(piątek)
nr 10 g.19.30   KS STELLA GNIEZNO - LKS ROGOWO 0-5(0-1)
 

08.10.2023r.(niedziela)
nr 17  g.10.00     UKH START 1954 GNIEZNO - KS WARTA POZNAŃ 1-7(1-2)
nr 18  g.              KS AZS AWF POZNAŃ - KS STELLA GNIEZNO przełożony na 20.10.2023r.(piątek) 
nr 19  g.10.00     LKS GĄSAWA - MKS ŚRODA WLKP. 11-5(9-1)
nr 20  g.12.00     KS LIPNO STĘSZEW - LKS ROGOWO 0-4(0-1)

UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - PAUZA
 

13.10.2023r.(piątek)
nr 12 g.17.00    KS LIPNO STĘSZEW - MKS ŚRODA WLKP. 3-4(2-0)
 

15.10.2023r.(niedziela)
nr 21. g.11.00    KS AZS AWF POZNAŃ - KS WARTA POZNAŃ 0-16(0-6)
nr 22  g.10.00    MKS ŚRODA WLKP. - UKH START 1954 GNIEZNO 2-8(1-4)
nr 23  g.10.00    KS STELLA GNIEZNO - KS LIPNO STĘSZEW 4-2(1-2)
nr 24  g.11.00    UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - LKS GĄSAWA 3-2

LKS ROGOWO - PAUZA

20.10.2023r.(piątek)
nr 18  g.19.00    KS AZS AWF POZNAŃ - KS STELLA GNIEZNO mecz przełożony na 07.11.23
 

21.10.2023r.(sobota)
nr 05  g. 12.00    LKS ROGOWO - KS WARTA POZNAŃ 6-2(2-0)

22.10.2023r.(niedziela)
nr 25  g.10.00     MKS ŚRODA WLKP. - KS WARTA POZNAŃ 2-13(1-7)
nr 26  g.14.30     KS LIPNO STĘSZEW - KS AZS AWF POZNAŃ 4-1(3-0)
nr 27  g.10.00     UKH START 1954 GNIEZNO - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ 0-10(0-6)
nr 28  g.10.00     LKS GĄSAWA - LKS ROGOWO 0-4(0-2)

KS  STELLA GNIEZNO - PAUZA
 

27.10.2023r.(piątek)
nr 08  g.19.00    KS AZS AWF POZNAŃ - MKS ŚRODA WLKP. 1-8(0-1)
 

29.10.2023r.(niedziela)
nr 29  g.             KS WARTA POZNAŃ - KS LIPNO STĘSZEW - przełożony na rundę wiosenną
nr 30  g.15.00    UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - MKS ŚRODA WLKP.  10-4(4-0)
nr 31  g.12.00    LKS ROGOWO - UKH START 1954 GNIEZNO 10-5(6-2)
nr 32  g.10.00    KS STELLA GNIEZNO - LKS GĄSAWA 2-2(1-1)k.z.0-3

KS AZS AWF POZNAŃ - PAUZA

05.11.2023r.(niedziela)
nr 33  g.14.00   KS WARTA POZNAŃ - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ 0-0k.z.3-4
nr 34  g.10.00   MKS ŚRODA WLKP. - LKS ROGOWO 3-6(0-1)
nr 35  g.10.00   LKS GĄSAWA -KS AZS AWF POZNAŃ 7-0(6-0)
nr 36  g.10.00   UKH START 1954 GNIEZNO - KS STELLA GNIEZNO 3-1(1-0)
 

07.11.2023r.(wtorek)
nr 18  g.19.00  KS STELLA GNIEZNO - KS AZS AWF POZNAŃ (zmiana gospodarza) 10-0(5-0)