latest
I turniej
organizator: UKS SP 5 Swarek Swarzędz
miejsce: hala sportowa SP 5 Swarzędz
data: 17.12.2023r.(niedziela)
g.10.00 KS AZS AWF POZNAŃ - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ 7-1
g.10.50 KS LIPNO STĘSZEW - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 2-3
g.11.40 UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS LIPNO STĘSZEW II 3-3
g.12.30 KS LIPNO STĘSZEW I - KS AZS AWF POZNAŃ 0-5
g.13.20 KS LIPNO STĘSZEW II - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 2-6
II turniej
organizator: KS Lipno Stęszew
miejsce: Stęszew, hala widowiskowo-sportowa
data: 14.01.2024r.(niedziela)
g.10.00 UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS AZS AWF POZNAŃ 3-3
g.10.50 AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - KS LIPNO STĘSZEW I 5-4
g.11.40 KS LIPNO STĘSZEW II - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ 1-4
g.12.30 KS AZS AWF POZNAŃ - KS LIPNO STĘSZEW I 5-4
g.13.20 AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA -KS LIPNO STĘSZEW II 4-1
III turniej
organizator: UKS SP 5 Swarek Swarzędz przy udziale finansowym pozostałych drużyn
miejsce: hala sportowa SP Nr 5 Swarzędz
data: 20.01.2024r.(sobota)
g.10.00 UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS LIPNO STĘSZEW I 1-5
g.10.50 KS AZS AWF POZNAŃ - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 2-6
g.11.40 KS LIPNO STĘSZEW II - KS LIPNO STĘSZEW I 0-9
g.12.30 AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ 10-1
g.13.20 KS LIPNO STĘSZEW II - KS AZS AWF POZNAŃ 1-9
IV turniej
organizator: AZS Politechnika Poznańska
miejsce: hala C POSiR Poznań
data: 28.01.2024r.(niedziela)
g.12.00 KS AZS AWF POZNAŃ - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ 6-0
g.12.50 KS LIPNO STĘSZEW I - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 1-4
g.13.40 UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS LIPNO STĘSZEW II 4-0
g.14.30 KS LIPNO STĘSZEW I - KS AZS AWF POZNAŃ 2-3
g.15.20 KS LIPNO STĘSZEW II - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 1-4
V turniej
organizator: KS AZS AWF Poznań
miejsce: hala AWF Poznań
data: 03.02.2024r.(sobota)
g.12.00 KS LIPNO STĘSZEW I - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ 7-0
g.12.50 AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - KS AZS AWF POZNAŃ 0-3
g.13.40 KS LIPNO STĘSZEW I - KS LIPNO STĘSZEW II 10-1
g.14.30 UKS SP 5 SWAREK SWARZEDZ - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 1-9
g.15.20 KS AZS AWF POZNAŃ - KS LIPNO STĘSZEW II 4-0
VI turniej
organizator: WZHT
miejsce: hala C POSiR, Poznań
data: 09.03.2024r.(sobota)
g.09.00 UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS LIPNO STĘSZEW I 0-5
g.09.50 KS AZS AWF POZNAŃ - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 2-1
g.10.40 KS LIPNO STĘSZEW II - KS LIPNO STĘSZEW I 1-7
g.11.30 AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ 8-0
g.12.20 KS LIPNO STĘSZEW II - KS AZS AWF POZNAŃ 2-5
Klasyfikacja końcowa Halowych Mistrzostw Młodziczek WZHT:
KS AZS AWF POZNAŃ - Mistrz
AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - Wicemistrz
3.KS LIPNO STĘSZEW I
4.UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ
5.KS LIPNO STĘSZEW II
Najlepsza strzelczyni: Aliaksndra Manekina (AZS Politechnika Poznańska) - 50 bramek
Najlepsza zawodniczka: Julia Czerwińska (KS AZS AWF Poznań)
Najlepsza bramkarka: Samanta Knop (KS AZS AWF Poznań)
I turniej
data: 10.12.2022r.(sobota)
organizator: UKS SP 5 Swarek/AZS Politechnika
miejsce: Swarzędz, hala SP 5
nr 01 g.10.00 UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 4-1(1-1)
nr 02 g.10.50 KS AZS AWF POZNAŃ - KS LIPNO STĘSZEW 3-3(2-1)
nr 03 g.11.50 KS LIPNO STĘSZEW - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 2-5(0-4)
nr 04 g.12.40 UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS AZS AWF POZNAŃ 5-1(2-1)
II turniej
data:22.01.2023r.(niedziela)
organizator: KS Lipno/KS AZS AWF
miejsce: Stęszew, hala ul.Poznańska 22A
nr 01 g.09.00 KS LIPNO STĘSZEW - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ 0-2(0-1)
nr 02 g.09.50 AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - KS AZS AWF POZNAŃ 3-3(1-3)
nr 03 g.10.50 AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ 4-4(3-2)
nr 04 g.11.40 KS LIPNO STĘSZEW - KS AZS AWF POZNAŃ 1-1(1-0)
III turniej
data: 18.02.2023r.(sobota)
organizator:WZHT/UKS SP 5 Swarek
miejsce: Swarzędz, hala SP 5
nr 01 g.10.00 AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - KS LIPNO STĘSZEW 7-3(4-2)
nr 02 g.10.50 KS AZS AWF POZNAŃ - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ 1-5(1-3)
nr 03 g.11.50 UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS LIPNO STĘSZEW 12-0(6-0)
nr 04 g.12.40 KS AZS AWF POZNAŃ - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 7-2(6-1)
Czytaj więcej...
I turniej - 05.01.2019r. - Swarzędz
1. UKS SP 5 Swarek Swarzędz I - UKS SP 5 Swarek Swarzędz II 5-2
2. WKS Grunwald Poznań - AZS Politechnika Poznańska 0-5
3. KS Stella Gniezno - UKS SP Swarek Swarzędz I 0-10
4. WKS Grunwald Poznań - UKS SP 5 Swarek Swarzędz II 1-6
5. AZS Politechnika Poznańska - KS Stella Gniezno 8-0
II turniej - 09.02.2019r. - Gniezno
6. KS Stella Gniezno - UKS SP 5 Swarek Swarzędz II 0-8
7. UKS SP 5 Swarek Swarzędz I - AZS Politechnika Poznańska 10-0
8. KS Stella Gniezno - WKS Grunwald Poznań 1-1
9. AZS Politechnika Poznańska - UKS SP 5 Swarek Swarzędz II 2-1
10.WKS Grunwald Poznań - UKS SP 5 Swarek Swarzędz I 0-15
III turniej - 16.02.2019r.- Poznań
11. UKS SP 5 Swarek Swarzędz I - UKS SP 5 Swarek Swarzędz II 8-0
12. WKS Grunwald Poznań - AZS Politechnika Poznańska 0-3
13. KS Stella Gniezno - UKS SP 5 Swarek Swarzędz I 0-12
14. WKS Grunwald Poznań - UKS SP 5 Swarek Swarzędz II 1-2
15. AZS Politechnika Poznańska - KS Stella Gniezno 2-0
IV turniej (finałowy)- 10.03.2019r.(niedziela) - Poznań
16. KS Stella Gniezno - UKS SP 5 Swarek Swarzędz II 0-2
17. UKS SP 5 swarek Swarzędz I - AZS Politechnika Poznańska 8-0
18. KS Stella Gniezno - WKS Grunwald Poznań 0-0
19. AZS Poltechnika Poznańska - UKS SP 5 Swarek Swarzędz II 3-1
20. WKS Grunwald Poznań - UKS SP Swarek Swarzędz I 0-13