Sezon 2019/2020 terminarz rozgrywek młodzików

Read so far

Sezon 2019/2020 terminarz rozgrywek młodzików

MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW  WZHT

reorganizacja rozgrywek w związku z COVID-19 i dokończenie rundy wiosennej jesienią 2020

IV turniej
Gniezno, 05.09.2020(sobota)

01  g.11.00   SP 85 - AZS AWF  w.o. 0-5
02  g.11.00   Stella - Lipno. 0-5
03  g.11.30   Warta - Grunwald  6-0
04  g.11.30  AZS PP - MKS 2-3
05  g.12.00  SP 85 - Swarek w.o.0-5
06  g.12.00  Stella - Warta 2-12
07  g.12.30  AZS AWF - MKS 1-4
08  g.12.30  Grunwald - AZS PP 0-3
09  g.13.00  SP 85 - Lipno w.o.0-5
10  g.13.00  Stella - Swarek 1-3

V turniej
Stęszew, 19.09.2020 (sobota)

01  g.10.00   Warta - MKS  6-1
02  g.10.00   AZS AWF - Swarek  0-9
03  g.10.30   Grunwald - Lipno 2-3
04  g.10.30   SP 85 - AZS PP w.o.0-5
05  g.11.00   AZS AWF - Stella  1-2
06  g.11.00   Grunwald - Swarek  0-9
07  g.11.30   Lipno - MKS  6-2
08  g.11.30   SP 85 - Warta w.o. 0-5
09  g.12.00   Stella - AZS PP  2-2
 

runda jesienna

 

I TURNIEJ
Data; 21.09.2019r.(sobota)
Miejsce: Poznań, boisko Politechniki Poznańskiej, ul.Przystań 1

nr 01    g.10.00    GRUNWALD - GRUNWALD (dziewczęta)  5-3
nr 02    g.10.00    AZS AWF - WARTA  0-12
nr 03    g.10.30    AZS POLITECHNIKA - SWAREK 0-10
nr 04    g.10.30    SWAREK(dziewczęta) - MKS ŚRODA  8-2
nr 05    g.11.00    SP 85 - GRUNWALD  5-4
nr 06    g.11.00    AZS POLITECHNIKA (dziewczęta) - AZS AWF  1-4
nr 07    g.11.30    LIPNO - AZS POLITECHNIKA  6-0
nr 08    g.11.30    AZS AWF(dziewczęta) - SWAREK (dziewczęta)  w.o. 0-5
nr 09    g.12.00    STELLA - SP 85  0-2
nr 10    g.12.00    GRUNWALD (dziewczęta) - AZS POLITECHNIKA (dziewczęta)  2-2
nr 11    g.12.30    WARTA - LIPNO  2-0
nr 12    g.12.30    SWAREK - AZS AWF (dziewczęta)  w.o. 5-0
nr 13    g.13.00    MKS ŚRODA - STELLA  7-3
 

II TURNIEJ
Data: 06.10.2019r.(niedziela)
Miejsce: Środa Wlkp., Stadion Średzki ul.Sportowa 12
nr 01    g.10.00     AZS POLITECHNIKA - AZS AWF(dziewczęta)   8-1 
nr 02    g.10.00     SWAREK (dziewczęta) - STELLA  3-1
nr 03    g.10.30     SP 85 - GRUNWALD(dziewczęta)  4-0
nr 04    g.10.30      AZS POLITECHNIKA (dziewczęta) - WARTA  0-10
nr 05    g.11.00      LIPNO - SWAREK 3-4
nr 06    g.11.00      AZS AWF (dziewczęta) - MKS ŚRODA 1-10
nr 07    g.11.30      STELLA - GRUNWALD  3-2
nr 08    g.11.30      GRUNWALD(dziewczęta) - AZS AWF  1-3
nr 09    g.12.00      WARTA - AZS POLITECHNIKA  17-0
nr 10    g.12.00      SWAREK - SWAREK(dziewczęta)  2-1
nr 11    g.12.30      MKS ŚRODA - SP 85  4-1
nr 12    g.12.30      GRUNWALD - AZS POLITECHNIKA (dziewczęta) 8-2
nr 13    g.13.00      AZS AWF - LIPNO 0-7

 III TURNIEJ
Data: 19.10.2019
Miejsce: Stęszew
nr 01   g.10.00     SP 85 - POLITECHNIKA(dziewczęta) 3-2
nr 02   g.10.00     LIPNO - AZS AWF (dziewczęta)  10.0
nr 03   g.10.30     STELLA - GRUNWALD (dziewczęta) - 2-0
nr 04   g.10.30     WARTA - SWAREK   5-0
nr 05   g.11.00     MKS - GRUNWALD 7-1
nr 06   g.11.00     AZS AWF - POLITECHNIKA 2-1
nr 07   g.11.30     SWAREK(dzeiwczęta - SP 85   3-1
nr 08   g.11.30     POLITECHNIKA (dziewczęta) - LIPNO 0-9
nr 09   g.12.00     AZS AWF (dziewczęta) - STELLA  1-5
nr 10   g.12.00     GRUNWALD(dziewczęta) - WARTA 1-12
nr 11   g.12.30     SWAREK - MKS 7-1
nr 12   g.12.30     GRUNWALD - AZS AWF 2-4
nr 13   g.13.00     SWAREK(dziewczęta) - POLITECHNIKA 5-2