Mistrzostwa Młodzików WZHT sez.2021/2022

Read so far

Mistrzostwa Młodzików WZHT sez.2021/2022

II turniej
miejsce: Środa Wlkp.
data: 09.04.2022r.(sobota)
organizator: MKS Sroda Wlkp./UKS SP 5 Swarek ch.

nr 1 g.10.00  A  UKH START 1954 GNIEZNO - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ CH.  0-3
nr 2 g.10.00  B  KS STELLA GNIEZNO - MKS ŚRODA WLKP.  3-4
nr 3 g.10.30  A  KS WARTA POZNAŃ - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA SP 85 DZ. 13-0
nr 4 g.10.30  B  KS LIPNO STĘSZEW - KS WARTA POZNAŃ SP 85   7-0
nr 5 g.11.00  A  KS STELLA GNIEZNO - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ CH.  2-3
nr 6 g.11.00  B  MKS ŚRODA WLKP. - UKH START 1954 GNIEZNO. 4-5
nr 7 g.11.30  A  KS WARTA POZNAŃ SP 85 - KS WARTA POZNAŃ  0-4
nr 8 g.11.30  B  KS LIPNO STĘSZEW - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ CH.  3-0
nr 9 g.12.00  A  AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA SP 85 - MKS ŚRODA WLKP. 1-12

zaległe spotkanie z I turnieju (06.05.22) KS AZS AWF POZNAŃ - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ DZ. 1-2

III turniej
miejsce: Poznań, boisko Politechniki
data: 14.05.2022r.(sobota)
organizator: AZS Politechnika Poznańska/KS Warta SP 85

nr 1  g.10.00 A  UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ CH. - KS AZS AWF POZNAŃ 4-2
nr 2  g.10.00 B  KS STELLA GNIEZNO - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA SP 85 DZ. 11-0
nr 3  g.10.30 A  UKH START 1954 GNIEZNO - KS WARTA SP 85 POZNAŃ 4-1
nr 4  g.10.30 B  MKS ŚRODA WLKP. - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ DZ. 1-6
nr 5  g.11.00 A  KS STELLA GNIEZNO - KS AZS AWF POZNAŃ 2-3
nr 6  g.11.30 B  MKS ŚRODA WLKP. - KS WARTA SP 85 POZNAŃ 3-1
nr 7  g.11.30 A  UKH START 1954 GNIEZNO - KS AZS AWF POZNAŃ 1-3
nr 8  g.12.00 B  KS STELLA GNIEZNO - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ DZ. 2-3
nr 9  g.12.00 A  UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ CH. - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA SP 85 13-0

IV turniej
miejsce: Gniezno
data: 11.06.2022r.(sobota)
organizator: KS Stella Gniezno/KS Lipno Stęszew

nr 1 g.10.00 A  AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA SP 85 DZ. - UKH START 1954 GNIEZNO  0-8
nr 2 g.10.00 B  UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ DZ. - KS LIPNO STĘSZEW 0-12
nr 3 g.10.30 A  KS AZS AWF POZNAŃ - KS WARTA POZNAŃ  0-6
nr 4 g.10.30 B  KS STELLA GNIEZNO - KS WARTA SP 85 POZNAŃ  5-1
nr 5 g.11.00 A  AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA SP 85 DZ. - KS LIPNO STĘSZEW  0-18
nr 6 g.11.00 B  UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ DZ. - UKH START 1954 GNIEZNO  2-0
nr 7 g.11.30 A  KS STELLA GNIEZNO - KS WARTA POZNAŃ  1-3
nr 8 g.11.30 B  KS WARTA SP 85 POZNAŃ - KS AZS AWF POZNAŃ. 0-8
nr 9 g.12.00 A  AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA DZ. - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ DZ.  0-12

V turniej
miejsce: Poznań
data: 10.09.2022r.(sobota)
organizator: KS AZS AWF Poznań/

 

RUNDA JESIENNA

I turniej
miejsce: Gniezno
data: 09.10.2021(sobota)
organizator: UKH Start 1954 Gniezno

nr 1 g.10.00  A  KS STELLA GNIEZNO - UKH START 1954 GNIEZNO 7-0
nr 2 g.10.00  B  KS WARTA POZNAŃ - KS LIPNO STĘSZEW 1-7
nr 3 g.10.30  A  KS AZS AWF POZNAŃ - UKS SP 5 SWAREK DZ. - zostanie rozegrany na wiosnę - rozegrano 06.05.22 wynik 1-2
nr 4 g.10.30  B  UKS SP 5 SWAREK CH. - MKS ŚRODA WLKP. 8-0
nr 5 g.11.00  A  KS STELLA  GNIEZNO - KS LIPNO STĘSZEW 1-11
nr 6 g.11.00  B  UKH START 1954 GNIEZNO - KS WARTA POZNAŃ 1-3
nr 7 g.11.30  A  UKS SP 5 SWAREK DZ. - UKS SP 5 SWAREK CH. 0-5
nr 8 g.11.30  B  KS AZS AWF POZNAŃ - MKS ŚRODA WLKP.- zostanie rozegrany na wiosnę
nr 9  g.12.00 A  KS LIPNO STĘSZEW - UKH START 1954 GNIEZNO 9-1