Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek WZHT

Read so far

Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek WZHT

Posted in:

V turniej
Stęszew,
organizator: KS Lipno Stęszew
data: 20.06.2021

NR 01 UKH START 1954 GNIEZNO - KS AZS AWF POZNAŃ CH. 3-2
NR 02 MKS ŚRODA WLKP. - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 0-5
NR 03 UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ DZ. - UKH START 1954 GNIEZNO 0-5
NR 04 KS LIPNO STĘSZEW I - KS AZS AWF POZNAŃ DZ. 11-0
NR 05 KS LIPNO STĘSZEW II - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 0-5
NR 06 UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ DZ. - KS AZS AWF POZNAŃ CH. 2-2
NR 07 UKH START 1954 GNIEZNO - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ CH. 5-0
NR 08 MKS ŚRODA WLKP. - KS LIPNO STĘSZEW II 0-5
NR 09 KS AZS AWF POZNAŃ CH. - KS LIPNO STĘSZEW I 0-18
NR 10 KS AZS AWF POZNAŃ DZ. - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ CH. 2-6

 

IV turniej
Poznań,
organizator: AZS Politechnika Poznańska
05.06.2021(sobota)
Nr 01  UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ CH. - KS STELLA GNIEZNO 0-6
Nr 02  KS AZS AWF POZNAŃ CH. - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 0-6
Nr 03  UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ DZ. - KS STELLA GNIEZNO 1-5
Nr 04  UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ CH. - KS WARTA POZNAŃ 1-9
Nr 05  UKS SP 5SWAREK SWARZĘDZ DZ. - KS AZS AWF POZNAŃ DZ. 4-0
Nr 06  UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ CH. - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 0-6
Nr 07  AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - KS STELLA GNIEZNO 1-0
Nr 08  KS AZS AWF POZNAŃ DZ. - KS WARTA POZNAŃ 0-11
mecze :
KS AZS AWF POZNAŃ DZ. - KS LIPNO STĘSZEW II 5-0
KS LIPNO STĘSZEW II - WARTA 0-5
UKH START 1954 GNIEZNO - KS LIPNO STĘSZEW II 5-0

III turniej
organizator: MKS Środa Wlkp.
data: 29.05.2021

nr 01 g.10.00 UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ CH. - KS AZS AWF POZNAŃ CH. 0-4
nr 02 g.10.00 KS LIPNO STĘSZEW I - MKS ŚRODA WLKP. 11-0
nr 03 g.10.30 UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ DZ. - KS WARTA POZNAŃ 0-4
nr 04 g.10.30 UKH START 1954 GNIEZNO - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 1-1
nr 05 g.11.00 MKS ŚRODA WLKP. - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ CH. 6-4
nr 06 g.11.30 KS AZS AWF POZNAŃ CH. - KSWARTA POZNAŃ 0-7
nr 07 g.11.30 UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ DZ, - MKS ŚRODA WLKP.  4-3
nr 08 g.12.00 UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ DZ. - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 0-5
nr 09 g.12.00 KS LIPNO STĘSZEW I - UKH START 1954 GNIEZNO 6-0

3 spotkania z udziałem KS AZS AWF Poznań dziewcząt zostały zweryfikowane jako w.o. na korzyść przeciwnika:
KS AZS AWF Poznań - UKH Start 1954 Gniezno 0-5
KS AZS AWF Poznań - KS AZS AWF Poznań ch. 0-5
KS Stella Gniezno - KS AZS AWF Poznań 5-0

II turniej 
organizator: KS AZS AWF Poznań
data: 15.05.2021

nr 01 KS LIPNO STĘSZEW II - KS AZS AWF POZNAŃ CHŁ. 0-7
nr 02 KS STELLA GNIEZNO - KS LIPNO STĘSZEW I  2-2
nr 03 MKS ŚRODA WLKP. - KS AZS AWF POZNAN DZ. 0-5
nr 04 KS WARTA POZNAŃ - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 1-1
nr 05 KS STELLA GNIEZNO - KS AZS AWF POZNAŃ CHŁ. 9-0
nr 06 KS WARTA POZNAŃ - KS LIPNO STĘSZEW I 3-2
nr 07 AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - KS AZS AWF POZNAŃ DZ. 9-0
nr 08 KS LIPNO STĘSZEW II - KS STELLA GNIEZNO 0-7
nr 09 MKS ŚRODA WLKP. - KS AZS AWF POZNAŃ CHŁ. 0-5
nr 10 KS LIPNO STĘSZEW  - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA 2-2

I turniej
Organizator: KS Stella Gniezno 
przy udziale UKH Start 1954 Gniezno
Data: 17.10.2020(sobota)

nr 01   UKS SP 5 SWAREK DZ. - KS LIPNO STĘSZEW I   0-6
nr 02   UKS SP 5 SWAREK CH. - KS LIPNO STĘSZEW II 4-0
nr 03   KS STELLA GNIEZNO - UKH START 1954 GNIEZNO 7-1
nr 04   KS WARTA POZNAŃ - MKS ŚRODA WLKP. 8-0
nr 05   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ DZ. - KS LIPNO STĘSZEW II
nr 06   KS LIPNO STĘSZEW I - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ CH. 5-0
nr 07   KS STELLA GNIEZNO - MKS ŚRODA WLKP. 8-0
nr 08   KS WARTA POZNAŃ - UKH START 1954 GNIEZNO 2-0
nr 09   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ DZ. - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ CH. 2-0
nr 10   KS LIPNO STĘSZEW I - KS LIPNO STĘSZEW II 6-0
nr 11   KS STELLA GNIEZNO - KS WARTA POZNAŃ 3-7
nr 12   UKH START 1954 GNIEZNO - MKS ŚRODA WLKP. 7-1