Eliminacje MP juniorek młodszych sez.2023/2024

Read so far

Eliminacje MP juniorek młodszych sez.2023/2024

Posted in:

RUNDA WIOSENNA

13.04.2024r.(sobota)
nr 17 g.15.00   KS AZS AWF POZNAŃ - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA   0-11(0-4)
                         sędziowie: J.Mikołajczak - N.Woźniak
nr 18 g.11.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - LKS GĄSAWA  5-1(2-0)
                         sędziowie: M.Kuczma - M.Jędro

 

17.04.2024r.(środa)
nr 11(zaległy) g.20.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA   1-5(0-2)
                                      sędziowie: I.Blacha - M.Jędro

 

20.04.2024r.(sobota)
nr 19 g.11.00.  AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ   3-0(1-0)
                        sędziowie: I.Blacha - M.Jędro
nr 20 g.10.00   LKS GĄSAWA - LKS ROGOWO   4-1(3-0)
                        sędziowie: M.Jarmołowicz - J.Mazur
 

21.04.2024r.(niedziela)
nr 22 g.14.00  LKS ROGOWO - KS AZS AWF POZNAŃ 4-0(2-0)
                        sędziowie: P.Kozłowski - M.Hulbój
 

27.04.2024r.(sobota)
nr 23 g.09.30   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - LKS ROGOWO  6-0(4-0)
                        sędziowie: M.Jędro - J.Mikołajczak
 

10.05.2024r.(piątek)
nr 25 g.17.00   LKS ROGOWO - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA   0-15(0-7)
                         sędziowie: 
 

11.05.2024r.(sobota)
nr 27 g.09.30   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA   1-2(0-1)
                        sędziowie:J.Mikołajczak - J.Rakowicz
 

12.05.2024r.(niedziela)
nr 24 g.10.30   AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - LKS GĄSAWA   9-1(2-1)
                        sędziowie:J.Bieńkowski - N.Woźniak
 

18.05.2024r.(sobota)
nr 21 g.10.00   LKS GĄSAWA - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ   1-2(1-2)
                         sędziowie: M.Jarmołowicz - R.Jeździkowski

 

20.05.2024r.(poniedziałek)
nr 28 g.18.00   AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - KS AZS AWF POZNAŃ   10-0(4-0)
                        sędziowie: I.Blacha - J.Bieńkowski
 

21.05.2024r.(wtorek)
nr  29 g.18.00   LKS ROGOWO - LKS GĄSAWA   1-3(0-2)
                         sędziowie:M.Kitkowski - M.Wypijewski
 

24.05.2024r.(piątek)
nr 26 g,18.00   KS AZS AWF POZNAŃ - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ   0-11(0-3)
                        sędziowie: Ł.Wybieralski - M.Jędro
 

26.05.2024r.(niedziela)
nr 30 g.11.00    KS AZS AWF POZNAŃ - LKS GĄSAWA    0-6(0-2)
                         sędziowie: J.Rakowicz -  Ł.Wybieralski
 

Dwumecz barażowy 08-09.06.2024  3. z Grupy A - 2. z Grupy B
Turniej finałowy XXX OOM w sportach letnich Lubelskie 2024 - Gąsawa, 24-27.06.2024

Klasyfikacja końcowa eliminacji:
1.AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - awans do turnieju finałowego MP i XXX OOM
2.UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - awans do turnieju finałowego MP i XXX OOM

3.LKS GĄSAWA - prawo udziału w dwumeczu barażowym
4.LKS ROGOWO
5.KS AZS AWF POZNAŃ

 

 

RUNDA JESIENNA

23.09.2023r.(sobota)
nr 01 g.10.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - LKS ROGOWO  5-1
nr 02 g.11.00   KS AZS AWF POZNAŃ - LKS GĄSAWA  0-8(0-0)
 

30.09.2023r.(sobota)
nr 03 g.13.30    LKS ROGOWO - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA  1-7(0-1)
nr 04 g.11.00    KS AZS AWF POZNAŃ - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ  0-8(0-4)
 

01.10.2023r.(niedziela)
nr 05 g.13.00   LKS ROGOWO - KS AZS AWF POZNAŃ  8-0(3-0)
nr 06 g.14.00   AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - LKS GĄSAWA  7-0(3-0)
 

07.10.2023r.(sobota)
nr 07 g.            AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - LKS ROGOWO przełożony na 22.10.2023r.(niedziela)
nr 08 g.09.30   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS AZS AWF POZNAŃ  9-0(5-0)
 

14.10.2023r.(sobota)
nr 09 g.14.00    AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - KS AZS AWF POZNAŃ  12-0(9-0)
nr 10 g.10.00    LKS GĄSAWA - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ  0-2(0-2)
 

21.10.2023r.(sobota)
nr 11 g.             UKS SP SWAREK SWARZĘDZ - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA przełożony na 25.10.23 (środa) 
nr 12 g.14.00    LKS ROGOWO - LKS GĄSAWA  1-4(1-2)
 

22.10.2023r.(niedziela)
nr 07 g.11.00      AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA - LKS ROGOWO  14-0(6-0)
 

25.10.2023r.(środa)
nr 11 g.19.00     UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA przełożony 
 

28.10.2023r.(sobota)
nr 13 g.12.00     LKS ROGOWO - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ   2-10(1-6)
nr 14 g.12.00     LKS GĄSAWA - AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA  1-2(1-1)
 

04.11.2023r.(sobota)
nr 15 g. 11.00    KS AZS AWF POZNAŃ - LKS ROGOWO  1-0(1-0)
 

05.11.2023r.(niedziela)
nr 16 g.12.00    LKS GĄSAWA - KS AZS AWF POZNAŃ  5-0(1-0)