Eliminacje Grupy A Halowych Mistrzostw Polski juniorów młodszych sez.2023/2024

Read so far

Eliminacje Grupy A Halowych Mistrzostw Polski juniorów młodszych sez.2023/2024

Grupa A
organizator: WZHT

I turniej
miejsce: Gniezno
data: 03.12.2023r.(niedziela)

nr 01 g.09.00   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS AZS AWF POZNAŃ 9-0(5-0)
nr 02 g.10.10   LKS GĄSAWA - MKS ŚRODA WLKP. 6-3(3-1)
nr 03 g.11.20   KS STELLA GNIEZNO - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ 0-5(0-2)
nr 04 g.12.30   KS AZS AWF POZNAŃ - LKS GĄSAWA 1-14(0-6)
nr 05 g.13.40   MKS ŚRODA WLKP. - KS STELLA GNIEZNO 2-11(0-6)
 

II turniej
miejsce: Gąsawa
data: 07.01.2024r.(niedziela)

nr 01 g.09.00   MKS ŚRODA WLKP. - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ  2-8(1-1)
nr 02 g.10.10   KS AZS AWF POZNAŃ - KS STELLA GNIEZNO  0-6(0-2)
nr 03 g.11.20   LKS GĄSAWA - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ  2-2(1-0)
nr 04 g.12.30   KS AZS AWF POZNAŃ - MKS ŚRODA WLKP. 3-10(0-4)
nr 05 g.13.40   KS STELLA GNIEZNO - LKS GĄSAWA 2-5(1-3)
 

III turniej
miejsce:Poznań, hala AWF
data: 21.01.2024r.(niedziela)

nr 01 g.12.00   KS AZS AWF POZNAŃ - UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ  0-19(0-8)
nr 02 g.13.10   MKS ŚRODA WLKP. - LKS GĄSAWA  1-9(0-4)
nr 03 g.14.20   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS STELLA GNIEZNO  9-1(5-0)
nr 04 g.15.30   LKS GĄSAWA - KS AZS AWF POZNAŃ  26-0(14-0)
nr 05 g.16.40   KS STELLA GNIEZNO - MKS ŚRODA WLKP.  4-5(1-4)

IV turniej
miejsce: Poznań, hala AWF
data: 28.01.2024r.(niedziela)

nr 01 g.11.45   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - MKS ŚRODA WLKP.  7-2(4-1)
nr 02 g.12.55   KS STELLA GNIEZNO - KS AZS AWF POZNAŃ  3-2(0-1)
nr 03 g.14.05   UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - LKS GĄSAWA  3-2(1-0)
nr 04 g.15.15   MKS ŚRODA WLKP. - KS AZS AWF POZNAŃ  4-4(1-0)
nr 05 g.16.25   LKS GĄSAWA - KS STELLA GNIEZNO  7-1(4-0)

Klasyfikacja końcowa eliminacji Grupy A:
1.UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - AWANS DO FINAŁÓW
2.LKS GĄSAWA - AWANS DO FINAŁÓW

3.KS STELLA GNIEZNO
4.MKS ŚRODA WLKP.
5.KS AZS AWF POZNAŃ

 

Grupa B
organizator: K-PZHT Bydgoszcz

I turniej
miejsce: Poznań
data: 03.12.2023r.(sobota)

nr 01 g.11.30   LKS ROGOWO - KS LIPNO STĘSZEW  10-4(3-1)
nr 02 g.12.40  UKH START 1954 GNIEZNO -HK POMORZANIN TORUŃ  4-7(0-1)
nr 03 g.13.50   KS LIPNO STĘSZEW - KS WARTA POZNAŃ  0-13(0-8)
nr 04 g.15.00   LKS ROGOWO - HK POMORZANIN TORUŃ  7-4(3-2)
nr 05 g.16.10   KS WARTA POZNAŃ - UKH START 1954 GNIEZNO  12-2(4-2)
 

II turniej
miejsce: Rogowo
data: 07.01.2024r.(niedziela)

nr 01 g.10.00  HK POMORZANIN - KS LIPNO STĘSZEW  6-4
nr 02 g.11.10  LKS ROGOWO - KS WARTA POZNAŃ  6-6
nr 03 g.12.20  KS LIPNO STĘSZEW - UKH START 1954 GNIEZNO  7-6
nr 04 g.13.30  KS WARTA POZNAŃ - HK POMORZANIN TORUŃ  5-5
nr 05 g.14.40  UKH START 1954 GNIEZNO - LKS ROGOWO  3-13
 

III turniej
miejsce: Toruń
data: 21.01.2024r.(niedziela)

nr 01 g.10.00  KS LIPNO STĘSZEW - LKS ROGOWO  1-5(1-2)
nr 02 g.11.10  HK POMORZANIN TORUŃ - UKH START 1954 GNIEZNO  7-3(2-1)
nr 03 g.12.10  KS WARTA POZNAŃ - KS LIPNO STĘSZEW  9-2(3-0)
nr 04 g.13.10  HK POMORZANIN - LKS ROGOWO  5-13(2-5)
nr 05 g.14.10  UKH START 1954 GNIEZNO - KS WARTA POZNAŃ  4-14(2-9)

IV turniej
miejsce: Gniezno
data: 28.01.2024r.(niedziela)

nr 01 g.10.00  KS LIPNO STĘSZEW - HK POMORZANIN TORUŃ  1-4(0-2)
nr 02 g.11.10  KS WARTA POZNAŃ - LKS ROGOWO  3-4(1-2)
nr 03 g.12.10  UKH START 1954 GNIEZNO - KS LIPNO STĘSZEW  8-2(5-2)
nr 04 g.13.10  HK POMORZANIN TORUŃ - KS WARTA POZNAŃ  6-8(1-5)
nr 05 g.14.10  LKS ROGOWO - UKH START 1954 GNIEZNO  7-3(6-0)

Klasyfikacja końcowa eliminacji Grupy B:
1.LKS ROGOWO - AWANS DO FINAŁÓW
2.KS WARTA POZNAŃ - AWANS DO FINAŁÓW

3.HK POMORZANIN TORUŃ
4.UKH START 1954 GNIEZNO
5.KS LIPNO STĘSZEW

Turniej finałowy HMP juniorów młodszych Rogowo, 02-03.03.2024
nr 01 LKS GĄSAWA - UKS ORLĘTA SOSNOWIEC 4-2
nr 02 UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - LKS ROGOWO 8-4
nr 03 KS WARTA POZNAŃ - UKS ORLĘTA SOSNOWIEC 8-3
nr 04 LKS GĄSAWA - LKS ROGOWO  5-4
nr 05 UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - KS WARTA POZNAŃ 7-5
nr 06 LKS GĄSAWA - KS WARTA POZNAŃ 3-5
nr 07 LKS ROGOWO - UKS ORLĘTA SOSNOWIEC 3-4
nr 08 UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - LKS GĄSAWA 3-3k.z.3-2
nr 09 KS WARTA POZNAŃ - LKS ROGOWO 4-2
nr 10 UKS SP 5 SWAREK SWARZEDZ - UKS ORLĘTA SOSNOWIEC 7-4

Klasyfikacja Końcowa HMP:
1.UKS SP 5 SWAREK SWARZĘDZ - MISTRZ POLSKI
2.KS WARTA POZNAŃ - WICEMISTRZ POLSKI
3.LKS GĄSAWA - III MIEJSCE

4.UKS ORLĘTA SOSNOWIEC
5.LKS ROGOWO